wafelki do lodów

Jakie wafle do lodów wybrać, prowadząc lodziarnię?

 Sprzedaż lodów jest niezwykle opłacalna. Zwłaszcza wiosną i latem warto zastanowić się nad taką sprzedażą. Otworzenie lodziarni nie musi być trudne, wystarczy kupić odpowiedniej jakości, zrobione z dobrych, naturalnych składników lody oraz inne pomocne w ich rozprowadzaniu akcesoria. Jednym z najważniejszych mogą być wafle do lodów. Nierzadko mogą mieć one atrakcyjny skład.

Czym różnią się wafle do lodów?

Decydując się na lody w kulkach, koniecznie będzie dokupienie do nich właściwych artykułów. Wafelki do lodów z oferty sklepu Polmarkus nie tylko umożliwią na poprawne rozprowadzanie tego smacznego, słodkiego wyrobu, pozwolą na uatrakcyjnienie takiego cieszącego się upodobaniem dzieci i dorosłych smakołyku. Wafle mogą mieć różny:

  • kształt,
  • rozmiar, 
  • skład,
  • kolor.

Nierzadko w sprzedaży są wafle jasne i o nieco ciemniejszym zabarwieniu. Często różnią się one składem, te jaśniejsze nie zawierają cukru, ciemnie nie są go pozbawione. W czasie wyboru warto sprawdzić, jakie wafle bardziej sprawdzą się w danej lodziarni.

Popularny kształt wafli w formie rożków

 Rożki do lodów są nie tylko bardziej praktycznym wyborem, niejednokrotnie przyciągają wzrok, można do nich zmieścić wiele kulek lodów. Pod względem składu trzeba wybierać zwłaszcza te, które pozbawione są sztucznych komponentów, nie może być tam emulgatorów, barwników, konserwantów różnego pochodzenia. Najlepsze są te wafelki, które mają prosty, krótki skład. Będą one pasowały zwłaszcza do tych lodziarni, które sprzedają lody wegańskie, zrobione z naturalnych składników.