podkład pod tort

Pieczesz tort? Musisz kupić te rzeczy

Pieczenie tortu to naprawdę spore wyzwanie, ale zdecydowanie warto je podjąć, bo pyszny i piękny tort daje ogrom satysfakcji i zadowolenia. Zanim jednak przejdzie się do dzieła, warto zaopatrzyć się w kilka profesjonalnych rzeczy ze sklepu dla cukierników.

Podkłady pod tort i inne rzeczy ze sklepu dla cukierników

Profesjonalne sklepy z rzeczami dla cukierników i ogólnie gastronomii to miejsce, do którego warto się wybrać między innymi po podkłady pod tort dobrej jakości. Podkłady pod tort potrzebne są wtedy, gdy robi się tort, który będzie musiał być transportowane. Aby bezpiecznie przewieźć swój wypiek trzeba zatem kupić podkład, na którym ciasto złoży się w całość. Poza tym potrzebne będzie też dobre pudełko, do którego włoży się przygotowany już tort.

Masa cukrowa i inne ozdoby

Masa cukrowa to obecnie jeden z najchętniej wybieranych przez cukierników elementów do zdobienia tortu. To właśnie z niej można wyczarować różne piękne figurki i ozdoby, dzięki którym tort może być spełnieniem marzeń dziecka czy pary młodej. Warto kupić sobie takie profesjonalne rzeczy w również do domowego wypieku tortu, aby poćwiczyć i spróbować wyczarować jakieś proste formy z masy cukrowej.

Szpatułka do nakładania kremu

Ostatni gadżet godny uwagi to wygodna szpatułka do nakładania kremu. Oczywiście krem można nakładać też nożem, ale silikonowa szpatułka sprawdzi się naprawdę dużo lepiej. Poza tym to właśnie przy jej pomocy można stworzyć ładnie udekorowany naked cake, który jest pokryty kremem tylko w minimalnym stopniu.

Leave a Reply