pudełko na ciasto

Podziękuj gościom ciastem

Organizujesz wesele czy huczną rocznicę ślubu lub urodziny i nie masz pomysłu jak podziękować swoim gościom za ich przybycie? Jest na to jeden sprawdzony sposób, a mianowicie oryginalne opakowania na ciasto.

Ciasto w eleganckiej formie

Zazwyczaj tak się zdarza, że po większej imprezie zostaje nam ciasto, z którym nie do końca wiadomo co zrobić. Zwykle rozdajemy je wśród zaproszonych gości i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że często zupełnie nie wiemy jak to zrobić. Do takiej sytuacji można się jednak odpowiednio przygotować.

Podziękuj i podaruj słodycz

Wcześniej warto po prostu zamówić daną ilość pudełek na ciasto i zaskoczyć swoich najbliższych odpowiednią oprawą. Nie jest to wcale duży koszt, a ciasto zapakowane w ten sposób z pewnością wygląda ładniej i daje poczucie osobie obdarowanej, że jest wyjątkowa. Opakowania na ciasto zamówimy w różnych rozmiarach i w różnych wersjach, a mianowicie z uchwytami lub bez, z okienkami, a także różnokolorowe, dzięki czemu możemy oddać nastrój danej chwili. Na indywidualne życzenie wykonane zostaną również okolicznościowe napisy i zrealizowany będzie wybrany przez nas design. Warto też podkreślić, że ich składanie wcale nie jest skomplikowane, a często mogą być one użyte nawet wielokrotnie.

Zadowolone miny gości to widok, o którym marzy organizator każdego spotkania czy imprezy, efekt ten osiągnąć można bardzo łatwo, wystarczy tylko wszystko dobrze zaplanować.

Leave a Reply