Rodzaje urodzinowych świec dla dzieci

Świece urodzinowe dla dzieci mogą mieć różną formę, wygląd itd. W zasadzie jedyne co nas tutaj ogranicza to wyobraźnia ich twórców. Oto najpopularniejsze rodzaje świeczek, wśród których mogą wybierać rodzice jubilatów…

Pikowe

Urodzinowe świece pikowe to produkty, które zakończone są specjalnym ostrzem (igłą). Dzięki niemu, można je łatwo wbić do tortu. Niestety nadają się głównie do tortów twardych. W miękkich mogą one szybko się przewrócić.

Grające

Świeczki urodzinowe dla dzieci mogą też odgrywać różne melodyjki. Najczęściej efektom dźwiękowym towarzyszą również inne efekty, takie jak na przykład sztuczne ognie.

Standardowe

Urodzinowe świece dla dzieci mogą mieć też formę standardową, czyli klasyczną. Sprawdzają się one z reguły we wszystkich sytuacjach i co ważne – są najtańsze. Cechuje je specyficzny, bardzo wąski kształt i mnogość kolorów (nie zawsze w pełni żywych).

Magiczne

Czy można sprawić, by zdmuchnięta świeca z powrotem zapłonęła? Tak, jeśli mamy do czynienia z magicznymi świeczkami urodzinowymi. Nawet po ich zdmuchnięciu, po krótkim czasie znów pojawi się na nich płomień. Czy to magia? Oczywiście, że nie. Jest to rezultat specyficznego składu chemicznego knotów tych świeczek.

Leave a Reply