Zakup szafy chłodniczej

W jaki sposób wybrać szafy chłodnicze do lokalu gastronomicznego? Bardzo ważny jest sposób eksponowania produktów, które zostaną w nich umieszczone. Dużą popularnością cieszą się szafy przeszklone, które pozwalają klientom na swobodne wybranie interesującego ich produktu. Przydatna jest także możliwość regulacji poszczególnych półek w taki sposób, aby ich wysokość można było dopasować do własnych potrzeb. Warto zwrócić również uwagę na zewnętrzny wygląd szafy i materiały wykorzystane do wykończenia. Szafa chłodnicza Polmarkus powinna być dopasowana stylem do reszty lokalu i stanowić jego integralny element.

Innym ważnym elementem jest efektywność energetyczna szafy i moc chłodzenia. Najnowsze modele są często wyposażone w mechanizmy oszczędzające energię, dzięki czemu można zaoszczędzić duże kwoty. Istotną kwestią jest także możliwość szerokiego wyboru zakresu temperatur. Dzięki temu możemy dobrać siłę chłodzenia do panujących warunków atmosferycznych i do rodzaju przechowywanych produktów.

Przy zakupie szafy chłodniczej należy zapoznać się z ofertami różnych firm, porównać parametry interesujących nas urządzeń i wybrać takie, które cieszy się pozytywnymi opiniami. Cena nie zawsze jest bowiem wyznacznikiem jakości.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *